پرتال پشتیبانی

connection

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مشارکت حرفه‌ای از طریق پورتال مشتری خصوصی:
پورتال مشتریان محلی است برای مشتریان که از طریق آن می‌توانند تیکت ها را مشاهده کرده و به‌روزرسانی کنند، نقل‌قول گذشته و فاکتورها را مشاهده کنند، فایلهای خود را به اشتراک گذارند و دسترسی به پایگاه دانش جهت پاسخ سریع به سؤالات داشته باشند.
تاریخچه ارتباط شما در یک نگاه:
پورتال مشتری نشان می‌دهد که مشتریان چه زمانی ارتباط با شما برقرار کرده‌اند. شما می‌توانید انتخاب کنید که به آن‌ها اجازه دهید چیزهایی مانند وضعیت اخیر تیکت های ارسال‌شده را مشاهده کنند. نقل‌قول‌ها، فاکتورها و تعدادی از پرونده‌های دیگر که در سی آر ام نیماد به آن‌ها مربوط است.
اسناد و پرونده‌ها را تغییر دهید:
مشتریان می‌توانند اسناد و فایل‌ها را مستقیماً از طریق پورتال مشتری به اشتراک بگذارند و نیاز به موضوعات ایمیل و پیوست‌های دستی را به سوابق تماس خودشان از بین ببرند؟؟؟
پایگاه دانش: دسترسی سریع به سؤالات متداول:
پورتال مشتری دسترسی مستقیم به پایگاه اطلاعاتی شرکت شما دارد و اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان برای سؤالات ساده با تیم پشتیبانی شما تماس نمی‌گیرند.
ایجاد، ارسال و به‌روزرسانی تیکت تا:
اگر پایگاه دانش برای حل‌وفصل یک مسئله مشتری کافی نیست، مشتریان می‌توانند پرونده‌ها را ارسال و مستقیماً فایل ها را از طریق پورتال مشتری ضمیمه کنند. پس‌ازآن، آن‌ها می‌توانند برای مشاهده وضعیت تیکت ها و به‌روزرسانی اطلاعات در صورت نیاز،دوباره به پورتال رجوع کنند.

advanced divider

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید برایتان مفید واقع شد...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما