در دورانی که انسانها، روی کاغذ و بر اساس مجوزها و گواهینامه‌ها و تاییدیه‌ها، بیش از هر زمان دیگری شبیه یکدیگرند، اثربخش‌ترین ابزار متمایز شدن و متمایز ماندن، حرفه‌ای گری است.

به گزارش موسسه تحقیقاتی گارتنر، CRM در سال ۲۰۱۵، دومین سیستم پراستفاده اروپا در زمینه خدمات پشتیبانی، فروش و بازاریابی بوده است. همین موسسه پیش بینی کرده بود، که استفاده از نرم افزارهای CRM توسط شرکت های بزرگ و کوچک، در سال ۲۰۱۷، به رتبه ۱ خواهد رسید. همچنین طبق تحقیقات موسسه BRAIN، در سال ۲۰۱۵، ابزارهای CRM محبوبترین ابزارهای مدیریتی در سطح جهان بوده اند. این آمارها بسیار وسوسه کننده هستند، اما روی دیگر سکه قابل تامل است؛ طبق تحقیقات موسسه FORRESTER، در سال ۲۰۰۹، بیش از ۴۵% موسساتی که از CRM استفاده کرده اند، در سال اول، این سیستم را کنار گذاشته اند.

تلفیق آمارهای وسوسه انگیز و درعین حال خطرناک، نشان میدهد، که پیاده سازی سی آر ام، بایستی هوشمندانه بوده و نیاز به تجربه دارد و استراتژی سعی و خطا در این مقوله، اشتباه محض است.
با نظرداشت این مطلب، کاری که ما انجام می دهیم، ارائه نرم افزار CRM است، با تمرکز بر آموزش و پیاده سازی و نه صرفا فروش نرم افزار.

icon About

اینجا نیماد سی آر ام است، ما یک تیم متخصص و علاقمند به حوزه مدیریت ارتباط با مشتری هستیم و شعارمان این است: مهم، نتیجه‌ای است، که مشتری به دنبال آن است.

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما