نرم افزارهای CRM در الکامپ

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نمایشگاه الکامپ زمان مناسبی برای آشنا شدن با شرکت‌های جدید نرم‌افزاری و مطلع شدن از نوآوری‌های شرکت‌های باسابقه در صنعت IT است. بخشی از مخاطبان این نمایشگاه، شرکت‌هایی هستند که برای اولین بار قصد خرید نرم‌افزار CRM را دارند و بخش دیگر، شرکت‌هایی هستند که در گذشته سابقه خرید نرم‌افزار CRM را داشته‌اند ولی به دلایل گوناگون، نرم‌افزار خریداری شده پاسخگوی نیازهایشان نبوده و دوباره درصدد انتخاب نرم‌افزار مناسب هستند.

چند سالی است که شرکت‌های نرم‌افزاری به دلایل مشکلات برگزاری و همچنین بازدهی پایین نمایشگاه الکامپ، تمایل چندانی به حضور در این رویداد نشان نمی‌دهند. امسال هم نمایشگاه الکامپ بدون حضور تعداد قابل توجهی از شرکت‌های نرم‌افزاری برتر برگزار شد. این فرصت باعث شد تا شرکت‌هایی که کمتر در حوزه نرم‌افزاری CRM شناخته شده بودند، به صورت تخصصی‌تر در این زمینه برندینگ داشته باشند.

گروه مدیریت ارتباط با مشتری با هدف آشنایی با ظرفیت‌های جدید در عرصه نرم‌افزارهای CRM به بازدید از این نمایشگاه پرداخت و در کنار تجدید دیدار با دوستان قدمی‌مان در شرکت‌های نرم‌افزاری، با شرکت‌های نرم‌افزاری کمتر شناخته‌شده در حوزه CRM آشناشدیم.

مجموعه‌هایی نظیر بهینه، آریا همراه، تحلیل گران روزنه شرق، شقایق و… از شرکت‌هایی بودند که در این نمایشگاه با نرم‌‌افزارهای CRM آن‌ها آشنا شدیم و قرار شد در جلسات تخصصی، به بررسی دقیق‌تر محصولات‌شان بپردازیم تا ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایشان را در کنار نرم‌افزارهای باسابقه دوستان خوبمان در مجموعه‌هایی همچون سامانه‌های مدیریت، سرو، فارسیکام، پیام گستر ، پارس ویتایگر و… به علاقه‌مندان نرم‌افزارهای CRM ارائه کنیم.

نوشته: فاطمه نصری

 

advanced divider

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید برایتان مفید واقع شد...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما