مدیریت پروژه

این مطلب را به اشتراک بگذارید

چه درحال کار بر روی یک پروژه مشخص کوچک باشید و چه درگیرمدیریت یک پروژه تیمی مربوط به مشتری خاصی باشید ، ابزار مدیریت پروژه های نرم افزار سی آر ام نیماد به شما این امکان را میدهد که این امور را همزمان و با سرعت بیشتری انجام دهید.

ماژول مدیریت پروژه  نرم افزار سی آر ام نیماد بر جمع آوری داده های خاص تمرکز دارد و از آن ها برای انجام  وظایف و پیش برد فاز های مختلف پروژه استفاده میکند. علاوه بر این کاربران میتوانند با استفاده از این ماژول روند پیشرفت پروژه و فرآیند فروش را تحت کنترل خود داشته  باشند.

هر پروژه میتواند از فازهای مختلفی برخوردار باشد و ساده ترین حالت یک پروژه ، موردی است که فاز های آن دارای تاریخ شروع و اتمام باشد. ما به کاربران نرم افزار توصیه میکنیم در صورت رویارویی با پروژه های بزرگ به منظور پیگیری روند توسعه پروژه ، منابع  مصرف شده و مقایسه ی روند پروژه با طرح اصلی پروژه ، امور را به دسته های کوچکتر تقسیم و تعداد فازهای بیشتری ایجاد نمایند.

سی آر ام نیماد این امکان را دارد که هر اقدام لازم در یک پروژه را به وظیفه پروژه  جداگانه‌ای تبدیل کند. علاوه بر این هر پروژه‌ای را می‌توانید به شخص یا مجموعه خاصی نسبت دهید تا بتوانید در هر زمان دسترسی راحت‌تری به آن داشته باشید.

برای نظارت  بر پیشرفت یک پروژه و مشاهده جزییات بیشتری از آن می‌توانید از نمودار گانت استفاده کنید.

advanced divider

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید برایتان مفید واقع شد...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما