مدیریت زمان‌بندی

schedule

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مدیریت زمان‌بندی

شما می‌توانید به‌سادگی همه کارهای زمان‌بندی را به عهده نرم‌افزار گذاشته تا به‌صورت اتوماتیک و دقیق این کارها را انجام دهد . با انجام خودکار زمان‌بندی‌ها تمام کارها در زمان مشخص خود انجام خواهد شد و از اتلاف زمان کارکنان به میزان قابل‌توجهی کاهش خواهد یافت که باعث بالا بردن راندمان کاری خواهد شد همچنین از فراموش‌شدن برخی از کارهای مهم نیز جلوگیری می‌شود.
به‌طور مثال قرار است شما هرماه در تاریخ مشخصی پیگیری یکسری امور مالی بسیار مهم را انجام دهید، می‌توانید یک زمان‌بندی در سیستم تعریف کنید تا قبل از موعد مقرر یک یادآوری برای شما ارسال شود و در تاریخ معین وظیفه‌ای به‌طور خودکار در سیستم ایجاد شود با یک‌بار تنظیم زمان‌بندی در سی آر ام نیماد مطمئن شوید که این امور با دقت و سروقت انجام می‌گردند.
سیستم مدیریت زمان‌بندی این امکان را به شما می‌دهد تا پیامک یا ایمیل‌هایی در یک‌زمان‌های خاص به‌صورت اتوماتیک ارسال شود و نگرانی شمارا از بابت فراموش کردن ارسال این اطلاعات به مشتری‌ها را برطرف می‌کند. سیستم مدیریت زمان‌بندی می‌تواند به اطلاعات مشتریان در داخل سی آر ام وصل شده و با توجه به تاریخ موردنظر ثبت‌شده پیامک یا ایمیل صورت اتوماتیک ارسال کند فرض کنید می‌خواهید در روز تولد مشتری برای مشتری ایمیل یا پیامک ارسال شود یا چند روز مانده به انقضای تاریخ پشتیبانی محصولتان به مشتری خبر دهید، به همین سادگی تمام نیازهای زمان‌بندی شمارا سی آر ام نیماد حل می‌کند.
مدیریت زمان‌بندی به کاربران امکان زمان‌بندی‌های مختلفی جهت انجام کارها را فراهم می‌کند ، باقابلیت تعیین جزئیات جهت پیاده‌سازی زمانبندی دلخواه و موردنیاز . این سیستم مدیران و کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از ابزار ساده و کاربردی روند انجام فعالیت‌های سازمان را به‌سادگی در نرم‌افزار تعریف نموده و از عقب افتادن و یا فراموش‌شدن فعالیت‌ها جلوگیری نمایند و تمام فعالیت‌های تکراری را به نرم‌افزار واگذار نموده و به انجام امور و فعالیت‌های اصلی رسیدگی کنند .
این زمان‌بندی‌ها ، به‌صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه ،سالانه ، تنظیم تاریخ خاص در سیستم ، وجود دارد .

advanced divider

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید برایتان مفید واقع شد...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما