مدیریت ایمیل

این مطلب را به اشتراک بگذارید

 

با مخاطبین خود از طریق ایمیل های زیبا که بدون زحمت ساخته ،هدف گذاری و ارسال میشنود ،در تماس باشید.برخی از ویژگیهای ماژول مدیریت ایمیل سی آر ام نیماد عبارتند از:

ساخت و طراحی ایمیل های زیبا:میتوانید از قالب های آماده موجود استفاده کنید یا از ابزار طراحی ایمیل بهره بگیرید
ارسال هدفمند ایمیل :با توجه به هدف شما در انتخاب مشتریان میتوانید تنها با چند کلیک لیست گیرندگان خود را فیلتر کنید و برای هرکدام ایمیل متفاوتی را ارسال کنید.
آنالیز ایمیل های ارسالی : هنگامی‌که کمپین بازاریابی ایمیلی خود را ارسال می‌کنید، میتوانید با بررسی مواردی از قبیل  چطور خط‌مشی موفقیت‌آمیز بود که مردم را مجبور به باز کردن آن کرد؟ چه کسی بر روی چه لینک کلیک کرد؟ چه کسی پاسخ داد؟ متوجه شوید که چه پیام‌هایی برای مشتریان مهم است، چقدر توانسته اید آن‌ها را درگیر کنید و چگونه با کمپین شما بیشتر درگیر میشوند . درواقع یک تحلیل از رفتار مشتریانتان بدست می آورید
پیگیری خودکار ایمیل‌ها با autoresponders پاسخگویی خودکار:سی آر ام نیماد میتواند ارسال و دریافت خودکار ایمیل ها را انجام دهد. بطور مثال با داشتن تاریخ تولد هریک از مشتریان میتوانید یک ایمیل تبریک را به طور خودکار زمانبندی و ارسال کنید و یا تاریخ قرارداد پشتیبانی مشتریانی را که در حال انقضا است را به آنها یادآوری کنید.همچنین در صورت دریافت یک ایمیل میتواند رکوردهای متناظر با آن را در نرم افزار ثبت کند.

advanced divider

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید برایتان مفید واقع شد...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما