مدیریت اسناد

این مطلب را به اشتراک بگذارید

متمرکز کردن، به اشتراک‌گذاری، همکاری، پیگیری و بهینه‌سازی اسناد فروش و بازاریابی از امکانات بسیار مهم و کاربردی در نرم افزار سی آر ام نیماد است. علاوه بر این، لازم نیست نسبت به فضای ذخیره سازی این اسناد نگرانی داشته باشید زیرا برای داشتن فضای آزاد بیشتری  می توانید با Dropbox و Google Drive ادغام شوید.
ویژگیهای ذخیره کردن، جستجو و به اشتراک گذاشتن اسناد فروش و بازاریابی ،با دریافت سریعتر اطلاعات مهم سرنخ ها و فرصت ها و یا مشتریان ،به بخش های فروش و بازار یابی کمک قابل توجهی میکنند.
میتوانید اسناد مربوط به یک پرونده را آپلود را کرده و آن را با کارربرانی دیگر به اشتراک گذارید.امکان تعریف سطح دسترسی برای اسناد موجود در سیستم نیز وجود دارد . به طور مثال اگر اسناد مربوط به یک پروژه کاری از حساسیت بالایی برخوردارند شما میتوانید دسترسی مشاهده این اسناد را فقط به گروه خاصی از کاربران بدهید.
فایل های پیوست موجود در ایمیلهای ارسال شده نیز توسط ماژول سازنده ایمیل به طور خودکار به پرونده مربوطه لینک میشوند و فرد یا افراد مرتبط با آن پرونده میتوانند آن را مشاهده کنند.
مدیریت اسناد نرم افزار سی آر ام به شما کمک میکند تا در لحظه تغییرات مربوط به اسناد مشتریان را مشاهده کنید و درنتیجه بتوانید تصمیمات سریعتری برای فروش بگیرید.

advanced divider

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید برایتان مفید واقع شد...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما