مدیریت ارتباط با مشتری برای مشاورین املاک

این مطلب را به اشتراک بگذارید

بازار مشاوره املاک، این روزها بسیار پر رقابت شده و ابزارهای جدیدی مثل وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فعال در زمینه مشاوره املاک، صفحات و کانال‌های خرید و فروش و اجاره املاک در شبکه‌های اجتماعی و… مراجعه مستقیم مشتریان به بنگاه‌های املاک را کاهش داده است. CRM ابزاری است که به دفاتر املاک کوچک یا شرکت‌های بزرگ فعال در این صنعت، کمک می‌کند تا بتوانند ارتباط موثرتری با مشتریان‌شان برقرار کنند و سهمی از این بازار را به خود اختصاص بدهند.

 

نرم‌افزارهای CRM این امکان را به شما می‌دهند که هر نوع اطلاعاتی از مشتریان‌تان را ذخیره کنید و با به کارگیری این ابزارها، مشتریان خودتان را بهتر بشناسید، روندهای بازار را کشف کنید و استراتژی‌های بازاریابی مناسبی با توجه به علاقمندی مشتریان‌تان اتخاذ نمایید. هرچه اطلاعات شما درباره مشتریان‌تان بیشتر باشد، می‌توانید خدمت بهتر و سفارشی‌سازی شده‌تری به آنان ارائه کنید.

اطلاعات هر مشتری از جمله محدودیت بودجه، برنامه زمانی خرید یا اجاره، اندازه و مشخصات ملک مورد علاقه و… به سادگی در نرم‌ افزار CRM قابل ذخیره‌سازی است. شما می‌توانید در نرم‌ افزار CRM تنظیم کنید که دو ماه قبل از پایان مدت اجاره هر ملک، آلارم یادآوری برایتان ارسال کند که با صاحب‌خانه و مستاجر تماس بگیرید و جلسه‌ای تنظیم کنید تا قرارداد اجاره را در دفترتان تمدید کنند، یا اگر قصد جابه‌جا شدن دارند، مستاجر و خانه جدیدی برایشان پیدا کنید. می‌توانید تنظیم کنید که این پیغام به صورت اتوماتیک برای صاحب‌خانه یا مستاجر هم از طریق پیامک یا ایمیل ارسال شود.

… ادامه دارد …

نوشته: مجید برقی

advanced divider

جهت دریافت آخرین مقالات آموزشی، اخبار و جشنواره ها در خبرنامه ما عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نگاهی به این مطالب هم بیاندازید، شاید برایتان مفید واقع شد...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما