با تکمیل فرم زیر، آنلاین و آنی، یک نسخه دموی اختصاصی CRM دریافت کرده و 7 روز به رایگان استفاده و بررسی نمایید.

با تکمیل فرم زیر، آنلاین و آنی، یک نسخه دموی اختصاصی CRM دریافت کرده و 7 روز به رایگان استفاده و بررسی نمایید.

اطلاعات اولیه

وارد کردن اطلاعات شخصی
Direction Arrows
مرحله اول

انتخاب نام دامنه

تعیین نام دامنه اختصاصی
Direction Arrows
مرحله دوم

ایجاد دموی اختصاصی

آماده‌سازی خودکار
Direction Arrows
مرحله سوم

دریافت اطلاعات

نمایش اطلاعات نرم افزار
Direction Arrows
تمام

سؤالات متداول

بله، نسخه‌ای که به عنوان دمو ارائه می‌شود، به صورت اختصاصی ایجاد می‌گردد؛ لذا می توانید در طول مدت تست، تنظیمات و اطلاعات اختصاصی خود را وارد نمایید و پس از اتمام مهلت تست، همین نسخه را تمدید نمایید.

خیر ، علاوه بر نسخه روی ابر که به صورت سرویس ارائه میشود و الزاما نیاز به اتصال به اینترنت دارد امکان نصب نرم افزار روی سرور مشتری هم وجود دارد ، البته از نظر تعرفه قیمتی این دوحالت متفاوت هستند .

در این حالت نرم افزاری به صورت فیزیکی به مشتری داده نمی شود و نیاز نیست مشتری تجهیزات و سرور برای نصب نرم افزار داشته باشد بلکه مشتری به صورت SAAS نرم افزار و امکانات آنرا روی سرورهایی که نیماد مشخص کرده است استفاده میکند و بر اساس تعداد کاربر و مدت زمان استفاده هزینه را پرداخت میکند.

خیر ، این نرم افزار کاملا تولید فارسی کام است  و کپی یا ترجمه هیچ نرم افزار دیگری نیست.

جهت مشاهده تعرفه نرم افزار، اینجا کلیک کنید و چنانچه مایلید پیش فاکتور برای نسخه لوکال نرم افزار دریافت کنید با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

برای اینکار از اینجا میتوانید به مدت یک هفته نسخه آزمایشی نرم افزار را برای خود ایجاد و استفاده نمایید . بهتر است قبل از این کار ویدئوهای نرم افزار را اینجا مشاهده نمایید.

بله ، ممکن است شما مدتی نسخه روی ابر را استفاده کنید و به هر دلیلی بخواهید نرم افزار را به صورت لوکال روی سرور خود داشته باشید . برای این کار در هنگام نصب، کارشناسان نیماد، کار انتقال بانک اطلاعاتی را انجام خواهند داد.

سرور ها در دیتا سنتر های معتبر داخل ایران قرار دارند .

بله ، امکان پشتیبان گیری از فایلهای بارگذاری شده و همچنین دیتابیس توسط مشتری وجود دارد، همچنین اگر مشتری به هر دلیلی بخواهد اطلاعات را به نرم افزار دیگری منتقل نماید امکان گرفتن فایل خروجی با فرمت اکسل از بخش مشتریان و فرمهای نرم افزار وجود دارد.

فضای هاستینگ تخصیص داده شده 200 مگابایت به صورت رایگان است؛ در صورت نیاز به فضای بیشتر، بر اساس تعرفه شرکت باید توسط مشتری، خریداری شود.

در نسخه ابری این امکان وجود ندارد ولی در نسخه لوکال ممکن است.

چنانچه به صورت ابری نرم افزار را خریداری کرده اید در هر زمانی بعد از خرید می توانید نسبت به افزایش تعداد کاربر و یا خرید ماژولهای دیگر اقدام نمایید ، همچنین در پایان دوره ، زمانی که می خواهید نرم افزار خود را تمدید کنید میتوانید نسبت به کاهش تعداد کاربران و یا ماژول های دیگر اقدام نمایید .
در حالت لوکال فقط میتوانید تعداد کاربران و یا ماژول ها را افزایش دهید و نمی توانید کم کنید.

بله امکان پذیر است .در حالت عادی اگر بخواهید وارد نرم افزار (نسخه روی ابر) شوید باید آدرس URL که شرکت در اختیار شما قرار داده را وارد نمایید . اگر بخواهید به جای این آدرس از یک آدرس دیگر استفاده کنید باید در تنظیمات هاستینگ خود به قسمت DNS Zone رفته و یک A Record تعریف نمایید و آدرس IP سرور نرم افزار نیماد را وارد نمایید.

بله امکان پذیر است ، نیماد حداقل 3 ماه اطلاعات و دیتابیس مشتریان را نگه می‌دارد تا در صورت برگشت مشتری بتواند دوباره سرویس قبلی خود را تمدید نمایید.

در حالت استفاده به صورت ابری هیچ هزینه اضافی بابت پشتیبانی پرداخت نمی شود ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است) . خدمات دیگر از طریق ثبت تیکت در مرکز پشتیبانی بدون هزینه است .
در حالتی که نرم افزار به صورت لوکال روی سرور مشتری نصب شده است پشتیبانی برای سال اول رایگان است ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است) و از سال دوم به بعد پشتیبانی با عقد قرارداد پشتیبانی ممکن خواهد بود .

مشتریان می توانند با عضویت در مرکز پشتیبانی نیماد به آدرس : http://cp.nimaad.com از خدمات پشتیبانی استفاده کنند و یا در صورت نیاز از طریق تماس تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

نسخه های ابری به مدت دو نفر ساعت در محل دفتر نیماد، یا به صورت آنلاین آموزش رایگان دارند. برای نسخه لوکال، بر اساس خرید، به مدت حداقل 3 ساعت طی یک جلسه  آموزش رایگان برگزار می شود. چنانچه بیش از این مدت نیاز به آموزش وجود داشته باشند این کار با پرداخت هزینه ممکن خواهد بود .

برای نسخه‌های لوکال، در طول مدت قرارداد پشتیبانی، در صورت درخواست مشتری در مرکز پشتیبانی نیماد، عمل بروز رسانی نرم افزار توسط کارشناسان نیماد انجام خواهد شد. نسخه های ابری به صورت اتوماتیک به روز رسانی می شوند .

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نیماد، یک پکیج نرم افزاری عمومی است که میتواند در هر صنفی استفاده شود.
بدون نیاز به سفارشی سازی توسط نیماد، خود مشتری می تواند بخشهای مختلف نرم افزار را بر اساس نیاز خود تنظیم کند. همچنین  می‌توانید به اطلاعات مشتریان، مشخصه های دلخواه اضافه کنید و یا فرمهایی که مایلید را با فیلدهای دلخواد در نرم افزار بسازید و یا بر اساس نیاز خود، گردش کارهای متنوع ایجاد کنید. همچنین اگر ماژول گزارش ساز را داشته باشید میتوانید گزارشات اختصاصی ایجاد کنید. اگر باز هم با این تغییرات نیاز بود نیماد تغییری ایجاد کند باید با دفتر تماس بگیرید و خواسته خود را مطرح نمایید. نیماد پس از بررسی درخواست به شما پاسخ میدهد که آیا این سفارشی سازی را انجام می دهد یا خیر.

بله، وجود دارد. راهنمای نرم افزار سی آر ام، در آدرس help.nimaadcrm.com در دسترس و آماده استفاده است.

همچنین در تمامی صفحات نرم افزار، در بالای هر صفحه، آیکنی به شکل علامت سوال وجود دارد، که با کلیک بر آن، راهنمای همان بخش باز می‌شود.

اگر می‌خواهید به جایی برسید که تا به حال نرسیده‌اید، باید از مسیری بروید که تا به حال نرفته‌اید، یا از روشی استفاده کنید، که تا به حال استفاده نکرده‌اید.

"*" indicates required fields

ارسال لیست کامل امکانات و تعرفه به واتساپ و تلگرام شما