با تکمیل فرم زیر، آنلاین و آنی، یک نسخه دموی اختصاصی CRM دریافت کرده
و ۱۰ روز به رایگان استفاده و بررسی نمایید.

با تکمیل فرم زیر، آنلاین و آنی، یک نسخه دموی اختصاصی CRM دریافت کرده و ۱۰ روز به رایگان استفاده و بررسی نمایید.

 

کد تایید

احراز شماره موبایل
Direction Arrows
مرحله اول

دریافت اطلاعات

تعیین نام دامنه اختصاصی
Direction Arrows
مرحله دوم

ایجاد دموی اختصاصی

آماده‌سازی خودکار
Direction Arrows
مرحله سوم

نرم افزار

ورود خودکار به نرم افزار
Direction Arrows
تمام

همین حالا نرم افزار خود را به صورت رایگان نصب کنید

فرمت شماره همراه صحیح نمی باشد
خطایی رخ داده است
کد فعال سازی ارسال شد
خطایی رخ داده است
نام باید با حروف فارسی و بدون عدد باشد
نام خانوادگی باید با حروف فارسی و بدون عدد باشد
نام اشتراک حداقل ۳ کاراکتر و با حروف انگلیسی کوچک باشد
فرمت ایمیل صحیح نیست
رمز عبور اشتباه است
خطایی رخ داده است

برنامه در حال نصب است لطفا صبر کنید

فرمت ایمیل صحیح نیست
رمز عبور اشتباه است

سؤالات متداول

بله، نسخه‌ای که به عنوان دمو ارائه می‌شود، به صورت اختصاصی ایجاد می‌گردد؛ لذا می توانید در طول مدت تست، تنظیمات و اطلاعات اختصاصی خود را وارد نمایید و پس از اتمام مهلت تست، همین نسخه را تمدید نمایید.

خیر ، علاوه بر نسخه روی ابر که به صورت سرویس ارائه میشود و الزاما نیاز به اتصال به اینترنت دارد امکان نصب نرم افزار روی سرور مشتری هم وجود دارد ، البته از نظر تعرفه قیمتی این دوحالت متفاوت هستند .

در این حالت نرم افزاری به صورت فیزیکی به مشتری داده نمی شود و نیاز نیست مشتری تجهیزات و سرور برای نصب نرم افزار داشته باشد بلکه مشتری به صورت SAAS نرم افزار و امکانات آنرا روی سرورهایی که نیماد مشخص کرده است استفاده میکند و بر اساس تعداد کاربر و مدت زمان استفاده هزینه را پرداخت میکند.

بله ، ممکن است شما مدتی نسخه روی ابر را استفاده کنید و به هر دلیلی بخواهید نرم افزار را به صورت لوکال روی سرور خود داشته باشید . برای این کار در هنگام نصب، کارشناسان نیماد، کار انتقال بانک اطلاعاتی را انجام خواهند داد.

سرور ها در دیتا سنتر های معتبر داخل ایران قرار دارند .

بله ، امکان پشتیبان گیری از فایلهای بارگذاری شده و همچنین دیتابیس توسط مشتری وجود دارد، همچنین اگر مشتری به هر دلیلی بخواهد اطلاعات را به نرم افزار دیگری منتقل نماید امکان گرفتن فایل خروجی با فرمت اکسل از بخش مشتریان و فرمهای نرم افزار وجود دارد.

در نسخه ابری این امکان وجود ندارد ولی در نسخه لوکال ممکن است.

چنانچه به صورت ابری نرم افزار را خریداری کرده اید در هر زمانی بعد از خرید می توانید نسبت به افزایش تعداد کاربر و یا خرید ماژولهای دیگر اقدام نمایید ، همچنین در پایان دوره ، زمانی که می خواهید نرم افزار خود را تمدید کنید میتوانید نسبت به کاهش تعداد کاربران و یا ماژول های دیگر اقدام نمایید .
در حالت لوکال فقط میتوانید تعداد کاربران و یا ماژول ها را افزایش دهید و نمی توانید کم کنید.

بله امکان پذیر است .در حالت عادی اگر بخواهید وارد نرم افزار (نسخه روی ابر) شوید باید آدرس URL که شرکت در اختیار شما قرار داده را وارد نمایید . اگر بخواهید به جای این آدرس از یک آدرس دیگر استفاده کنید باید در تنظیمات هاستینگ خود به قسمت DNS Zone رفته و یک A Record تعریف نمایید و آدرس IP سرور نرم افزار نیماد را وارد نمایید.

بله، این نرم افزار توسعه یافته نرم افزار ویتایگر است. علاوه بر فارسی سازی، امکانات و ماژولهایی نیز به آن اضافه شده و اضافه خواهد شد.

 
 

 

 

بله امکان پذیر است ، نیماد حداقل ۳ ماه اطلاعات و دیتابیس مشتریان را نگه می‌دارد تا در صورت برگشت مشتری بتواند دوباره سرویس قبلی خود را تمدید نمایید.

در حالت استفاده به صورت ابری هیچ هزینه اضافی بابت پشتیبانی پرداخت نمی شود ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است) . خدمات دیگر از طریق ثبت تیکت در مرکز پشتیبانی بدون هزینه است .
در حالتی که نرم افزار به صورت لوکال روی سرور مشتری نصب شده است پشتیبانی برای سال اول رایگان است ( مگر زمانی که مشتری نیازمند خدمات حضوری است) و از سال دوم به بعد پشتیبانی با عقد قرارداد پشتیبانی ممکن خواهد بود .

مشتریان می توانند با عضویت در مرکز پشتیبانی نیماد به آدرس : http://cp.nimaad.com از خدمات پشتیبانی استفاده کنند و یا در صورت نیاز از طریق تماس تلفنی راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

نسخه های ابری به مدت دو نفر ساعت در محل دفتر نیماد، یا به صورت آنلاین آموزش رایگان دارند. برای نسخه لوکال، بر اساس خرید، به مدت حداقل ۳ ساعت طی یک جلسه  آموزش رایگان برگزار می شود. چنانچه بیش از این مدت نیاز به آموزش وجود داشته باشند این کار با پرداخت هزینه ممکن خواهد بود .

برای نسخه‌های لوکال، در طول مدت قرارداد پشتیبانی، در صورت درخواست مشتری در مرکز پشتیبانی نیماد، عمل بروز رسانی نرم افزار توسط کارشناسان نیماد انجام خواهد شد. نسخه های ابری به صورت اتوماتیک به روز رسانی می شوند .

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نیماد، یک پکیج نرم افزاری عمومی است که میتواند در هر صنفی استفاده شود.
بدون نیاز به سفارشی سازی توسط نیماد، خود مشتری می تواند بخشهای مختلف نرم افزار را بر اساس نیاز خود تنظیم کند. همچنین  می‌توانید به اطلاعات مشتریان، مشخصه های دلخواه اضافه کنید و یا فرمهایی که مایلید را با فیلدهای دلخواد در نرم افزار بسازید و یا بر اساس نیاز خود، گردش کارهای متنوع ایجاد کنید. همچنین اگر ماژول گزارش ساز را داشته باشید میتوانید گزارشات اختصاصی ایجاد کنید. اگر باز هم با این تغییرات نیاز بود نیماد تغییری ایجاد کند باید با دفتر تماس بگیرید و خواسته خود را مطرح نمایید. نیماد پس از بررسی درخواست به شما پاسخ میدهد که آیا این سفارشی سازی را انجام می دهد یا خیر.

اگر می‌خواهید به جایی برسید که تا به حال نرسیده‌اید، باید از مسیری بروید که تا به حال نرفته‌اید، یا از روشی استفاده کنید، که تا به حال استفاده نکرده‌اید.